Sigara bırakma yöntemleri, Sigarayla savaşanlar - sigara bırakma

Sigara bırakma yöntemleri

Türkiye’nin ilk sigara bıraktırma ünitesini 1997 yılında kurmuş olan Sigarayla Savaşanlar, aradan geçen uzun yıllar içinde Dr.Zafer Sadi ÖZOK’ un önderliğinde 10.000’den fazla insanın sigarayı bırakmasına yardımcı olmuştur.

Sigara bıraktırma ünitemize başvuran hastalarımızın fiziksel bağımlılığından kurtulmasına infrared ışık uygulamasıyla, psikolojik bağımlılığından kurtulmasına ise doktorumuzun telkin, destek ve tavsiyeleri ile yardımcı olunmaktadır.

Sigarayı bırakma kararını vermiş olan hastalarımız kendilerine önceden verilmiş olan randevu gününden itibaren iki gün, toplam 2,5 saat ünitemizde tedaviye alınır.

İlk seans uygulamamızdan itibaren hastamız sigarayı bırakmakta ve sigarasız bir hayata ilk adımını atmaktadır.

Ünitemizde sigarayı bırakan herkes 2 yıla varan süreyle garantimiz altındadır. Hastalarımız, bu süre içinde hiç bir ek ücret ödemeden hizmetlerimizden yararlanabilir. Destek seanslarımıza gelerek sigarasız hayata daha kolay alışabilir.

 

Merkezimizin sigara bırakma yöntemleri nelerdir ?

Sigarayla Savaşanlar olarak uzun çalışmalarımız sonucundan belirlemiş olduğumuz sigara bırakma yöntemini, doktor kontrolünde sigara bağımlılarına uygularak %95 e varan bir başarı göstermekteyiz.

Sigara bırakma yolları için en sağlıklı ve garanti yöntemin doktor takibi olduğunu unatmayalım. Sigarasız yaşam için lütfen sirarayı bırakma merkezimiz ile iletişime geçiniz.Yorum Yapabilirsiniz
Ad Soyad (zorunlu)
E-mail adresi
Yorum (zorunlu)
'' Sigara bırakma yöntemleri '' için toplam 1 yorum yapılmış.
yorum 2015-01-10 10:50:49

Sigarayı bırakmayı cok ıstıyorum fakat her gun ona yenık dusuyorum daha önce 2 yıl kadar bırakmıstım ogluma hamile oldugumu öğrendikten sonraydı onun zarar gormemesı ıcın bırakmıstım hiçte zorlanmamıstım
Bu sayfa 10575 defa görüntülenmiştir. 2019-07-21Adres: Büyükdere Cad. No:58 D:13 Osman Apt. Mecidiyeköy / İSTANBUL | Telefon: 0212 212 50 60 | E-Posta: bilgi@sigaraylasavasanlar.com.tr